Бути батьками то є школа життя

Співпраця з батьками є питанням, яке потребує ефективного налагодження в багатьох школах. І це закономірно, адже побудувати повноцінну національну школу без родинного виховання, активної участі й підтримки батьків неможливо. Як два крила у птаха, що допомагають йому вільно літати в безмежному просторі, так сім’я та школа створюють оптимальне освітнє середовище для вільного й повноцінного розвитку особистості школяра.

Тож, у видавництві «СТАТУС» опубліковано порадник «Школа „Бути Батьками“» (за редакцією Тетяни Ярославівни Озерової) для батьків, бабусь, дідусів і всіх, хто живе разом із дитиною та чиїм основним завданням є допомогти їй гармонійно розвиватися, успішно досліджувати світ, навчитися бути щасливою.

Книжка також стане в нагоді фахівцям обласних ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти, інклюзивно-ресурсних центрів і педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивних класах. Автори розкривають організаційно-структурну модель соціального партнерства установ та організацій по роботі з батьками, діти яких здобувають освіту в інклюзивних класах. Порадник містить приклади управлінських документів і наробітки фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, зокрема: організаційно-структурну модель соціального партнерства, Положення про Школу, орієнтовний План роботи, приклади форм роботи з батьками.

Уперше роботу Школи «Бути Батьками» розпочато саме в Запорізькій області, – і колектив «СТАТУСу» тішиться своєю видавничою участю в упровадженні цієї гідної новації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.