Математичний тренінг для вчителів

Видавництво «СТАТУС» презентує нову книжку – тренінг для вчителів «Розв’язання задач поглибленого рівня з алгебри та геометрії за курс 8–9 класів». Матеріали збірки стануть у нагоді молодим і малодосвідченим учителям математики середньої ланки. У цій збірці наведено понад 100 завдань, передбачених програмою з алгебри та геометрії для класів із поглибленим вивченням математики, розв’язки до них, завдання для самоконтролю (вхідне й вихідне тестування).

Посібник створено задля підвищення предметної компетентності вчителів через проходження тренінгу – завдяки виконанню завдань практикумів, самоконтролю та самоперевірки. Пропоновані у збірці дидактичні матеріали вчитель може використовувати для складання власних текстів самостійних і контрольних робіт.

Колектив укладачів дякує за співпрацю всім учителям математики, які змістовно доповнили збірку. Методисти науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради й видавництво «СТАТУС» завжди відкриті до співпраці з творчими педагогами міста.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *