Про нас

Видавництво «СТАТУС» – Ваша книжка в найкращому вигляді

Видати книжку

Ми допоможемо Вам видати книжку в Україні. Ми розробимо якісний дизайн Вашої книжки, виконаємо її верстку відповідно до міжнародних стандартів, грамотно прочитаємо зміст, дамо коди УДК, ББК, зареєструємо в Міжнародній агенції ISBN, надрукуємо на якісному папері та зробимо м’яку й тверду палітурку вчасно. Ми друкуємо книжки в Запоріжжі на власному обладнанні. Видання та друк відбуваються за рахунок авторів книжок.

Історія видавництва «СТАТУС»

Історія розвитку видавництва «СТАТУС» починається в 2005 році, коли команда ентузіастів вирішила змінити Світ до кращого. Спочатку організація мала назву інформаційно-освітній прес-центр «Акцент» та втілювала освітні програми для молодих журналістів. Далі виток розвитку привів до створення видавництва «Кругозір», колектив якого займався видавничо-поліграфічними проєктами широкого профілю: від виготовлення візитівок, флаєрів та буклетів, до зовнішньої реклами. На сьогодняшній день організація перереєстрована у видавництво «СТАТУС», та колектив сфокусував всю увагу виключно на створення книжок. Це дозволило робити книжки на високоякісному рівні, надаючи можливість кожному автору отримати у власній публікації світові тренди видавничої майстерності та друкувати наклади від одного примірника.

Видання книжок як найголовніша справа життя

Під час успішної роботи колектив видавництва сформулював основні принципи власної унікальності:

Успіх автора

Ми дійсно піклуємося про успіх нашого автора. Про це свідчить різноманіття відгуків. Ми дивимося на кожну книжку з трьох позицій (видавця, автора, читача), що дозволяє змоделювати вірний образ майбутньої книги.

Зростання та розвиток

Ми постійно розвиваємося, опановуємо нові інструменти видавничої майстерності, вивчаємо сучасні досягнення поліграфічної галузі, співробітники видавництва навчаються на профільних курсах та тренінгах.

Повноцінне видання

Ми супроводжуємо автора на всіх етапах видавничого циклу з затвержденням сигнального примірника книжки в паперовому вигляді, незалежно від накладу.

Якість книжки

Ми використовуємо для виготовлення книжки тільки якісні витратні матеріали.

Менеджмент проєктів

Ми забезпечуємо авторів усебічною підтримкою при проведенні виставок, конференцій, форумів, круглих столів, тренінгів.

Привернення уваги до книжки

Ми пропонуємо авторам профільних експертів, які здійснюють рецензування видань.

Автор назавжди

Ми піклюємось про наших авторів і післе видання, надаючи можливість вносити в макет доповнення та зміни, а також розташовуючи книжку в інтернет-представництвах видавництва (сайт, соціальні мережі, книжкові інтернет-сайти і магазини).

Де видати власну книжку

Ми гарантуємо всім нашим авторам якісну продукцію, відповідальне ставлення до роботи та виконання всіх зобов’язань.

Видавництво «СТАТУС» займається виготовленням книжок за рахунок замовників. Ви інвестуєте кошти в наклад власної книжки. Ми підписуємо авторську угоду, готуємо макет, видаємо книжку та передаємо Вам наклад для подальшого розповсюдження. При цьому всі майнові права на видану книжку залишаються у Вас.

Знання вимог та норм вітчизняних і міжнародних стандартів книговидання дозволяє нам створювати найрізноманітніші книжки. Де видати власну книжку? У видавництві «СТАТУС». Ми гарантуємо нашу відповідальність за Вашу книжку.

Виготовити книжку на замовлення

Для нашего автора завжди доступний багатий спектр книжкової продукції малими накладами. Можливо навіть надрукувати книжку в одному примірнику. Мы допоможемо Вам видати і виготовити електронну книжку, а також надрукувати в паперовому виді книжку, брошуру, монографію, підручник, збірку віршів та іншу продукцію.

Повноколірний і монохромний друк книжок

Ми – видавництво для авторів. У рамках своєї діяльності ми виготовляємо ексклюзивні книжки на замовлення. Ми виготовляємо для наших авторів:

Full color edition (multi-page printing)

Full color edition (multi-page printing)

Printing books to order (Print-on-Demand)

Print books on demand (Print-on-Demand)

Палітурка на пружину і скобу (біндерування, бігування, пресування)

Друк книжок за потребою (Print-on-Demand)

Колектив видавництва «Статус»

Редакція видавництва «СТАТУС» складається з досвідчених співробітників: тут працюють уважні редактори і коректори, творчі дизайнери і верстальники, акуратні друкарі і палітурники.

Друк і виготовлення книжок на власному обладнанні

Видавництво «СТАТУС» вигідно відрізняється наявністю власного видавничо-поліграфічного обладнання. У нас є апарати для друку, паперорізальні пристрої, технічні потужності, що дозволяють виконувати операції з виготовлення книжок: друк, аркушепідбір, проклейка, прошивка, степлеруванння, бігування, фальцовка, штрихування, тиснення, вирубка, пресування, пакування.

Доставка ваших книжок

Ми здійснюємо доставку книжок по Україні і за кордон – у Болгарію, Польщу, Росію, Беларусь, Казахстан, Грузію та інші країни світу. У нашому видавництві Ви можете обрати зручне для Вас відділення надійних транспортних компаній.

Свідоцтва, грамоти, дипломи, сертифікати відповідності

Ми офіційно зареєстрована компанія, котра здійснює видавничу діяльність відповідно до свідоцтва про реєстрацію. Видаючи книжки, ми постійно отримуємо від наших авторів вдячність. Ми працюємо на сертифікованих витратних матеріалах (сертифікати відповідності (ISO 9000/9001/9004/19011: 2000, ISO 14000/14001).

РОЗМІСТІТЬ ЗАМОВЛЕННЯ В НАШІЙ РЕДАКЦІЇ – І ВИ ДОТОРКНЕТЕСЯ ДО РОБОТИ ПРОФЕСІОНАЛІВ