Романова Наталія ВікторівнаCпівачка і музичний терапевт.

У своїй професійній діяльності мені довелося з іншими професіоналами, вчителями та музикантами, створити навчальну програму з музикотерапії (музиці для душі). Ми сподівалися, що це дозволить нашим дітям рости не тільки розумними, успішними, освіченими, але також і здоровими, людяними, люблячими.

Ця програма була затверджена Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України в 2012 році для використання в загальноосвітніх навчальних закладах України (протокол № 1 від 27 квітня 2012 року).

Нам дуже б хотілося, щоб мистецтво колискової пісні відроджувалося, щоб такі прекрасні і щирі пісні мам з різних країн, народів і рас всій Матері-Землі співали матері нашої
України-Русі.

В Тризубі – гербі України ми також вбачаємо поєднання трьох діючих основ, трьох енергій. Добрі і люблячі мами всіх країн, єднайтеся! Хто ж, як не мама, може об’єднати і примирити своїх дітей і пробудити в них прагнення до Добра. Хто ж ще може помирити своїх посварених і заплутаних дітей? Але мама сама повинна бути пробудженою, свідомою, тією, хто несе в собі традицію свого Роду, може її передати, але при цьому поважає і цінує традиції і інших родів і рас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.